Nasza firma

Firma Parkiet Wawa zajmuje się sprzedażą i wykonaniem podłóg drewnianych oraz profesjonalnym doradztwem z zakresu doboru odpowiednich materiałów chemicznych do ich wykończenia. Gwarantujemy doskonałą jakość Naszych realizacji współpracując wyłącznie z wykwalifikowanymi firmami parkieciarskimi.

Celem naszej działalności jest maksymalizacja zadowolenia klientów poprzez tworzenie atrakcyjnej cenowo i jakościowo oferty w połączeniu z obsługą na najwyższym poziomie. Uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach ciągle podnosimy swoje kwalifikacje, przez co jesteśmy w stanie wyeliminować potencjalne problemy jednocześnie dając Państwu satysfakcje z wykonanej przez Nas podłogi.

Wieloletnie doświadczenie w branży powoduje, iż dokładamy wszelkich starań aby nasza firma stała się synonimem najwyższej jakości, innowacyjności oraz bezpiecznego wyboru.

Specjalizujemy się również w świadczeniu kompleksowych usług parkieciarskich. Wykonujemy wszystkie rodzaje podłóg (deski, parkiety, mozaiki) korzystając wyłącznie z wykwalifikowanych parkieciarzy. Nasi stolarze są w stanie wykonać najbardziej skomplikowane wzory schodów i tarasów. Na nasze usługi udzielamy Państwu 24 – miesięcznej gwarancji.

Wszystkie pomiary jakości i wilgotności podłoża wykonujemy bezpłatnie.

Certyfikaty

twinson_karoltwinson_rafal

Rafal-Zielinski Janusz-Kaniuk Tadeusz-Kosciolek